Ubytování

3x apartmán, 2x pokoj, společenská místnost, 24 osob

možnost pronájmu celé chalupy na den / víkend / týden

pro děti nabízíme velké množstí dětského vybavení

Ubytování u nás

Nabízíme ubytování v našich útulně vybavených apartmánech a pokojích. K dispozici jsou dva apartmány pro 7 osob, jeden apartmán pro 6 osob a dva dvoulůžkové pokoje. Pojmenování apartmánů a pokojů je po lesních plodech, kterých najdetev okolí penzionu neuvěřitelně velké množství. To vše uprostřed lůna CHKO Brdy.

Pro děti máme toto vhodné vybavení:

  • Dětské postýlky,
  • Dětské jídelní židle,
  • Nočníky prkénko na WC,
  • Velké množství hraček a stolních her,
  • Krosnu na nošení dítěte do 20kg,
  • Dětský kočárek za kolo Chariot,
  • Dětské hřiště s krytým pískovištěm, houpačkou a skuzavkou,
  • Odstrkovadla,
  • Venkovní kuželky.

Apartmán BORŮVKA

Je umístěn v přízemí a nabízí ložnici č. 1 se dvěmi dvoupalandami, ložnici č. 2 s manželskou postelí a obývací pokoj s kuchyní a sedačkou. Samozřejmostí je samostatná koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a WC pro apartmán. Dále apartmán nabízí jídelní stůl, židle, lavice, plně vybavenou kuchyň s varnou deskou, horkovzdušnou troubou, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem a TV.

Apartmán BRUSINKA

Je umístěn v 1. patře a nabízí obývací pokoj s kuchyní a rozkládací pohovkou, ložnici č. 1 s manželskou postelí a ložnici č. 2 o patro výše (v mezonetu) se třemi samostatnými postelemi. Samozřejmostí je samostatná koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a WC pro apartmán. Dále apartmán nabízí jídelní stůl, židle, lavice, plně vybavenou kuchyň s varnou deskou, horkovzdušnou troubou, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem a TV.

Apartmán LESNÍ JAHODA

Je identický jako apartmán Brusinka ve smyslu svého členění a vybavení včetně organizace jednotlivých místností. Je tedy taktéž umístěn v 1. patře s mezonetovým přístupem a nabízí identické vybavení. Samozřejmostí je samostatná koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a WC pro apartmán. Dále apartmán nabízí jídelní stůl, židle, lavice, plně vybavenou kuchyň s varnou deskou, horkovzdušnou troubou, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem a TV.

Pokoj MALINA

Je umístěn v 1. patře a je vybaven dvěmi samostatnými postelemi, samosattnou koupelnou s WC, sprchovým koutem, a umyvadlem. Dále je pokoj vybaven drobným nábytkem a TV. Více informací se dozvíte v naší fotogalerii.

Pokoj OSTRUŽINA

Je umístěn v 1. patře a je vybaven stejně jako pokoj MALINA. Více informací se dozvíte v naší fotogalerii.